265/55R19 109H FR CrossContact RX

Шифра: 501651 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

CrossContact RX

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона