265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL RI

Шифра: AA021639-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

701 Suv

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона