Продаденоletna

265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL TA

7,830 ден

Шифра: AA021638 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

701 Suv

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона