265/65R17 116H Wintoura SUV XL

Шифра: AA015913-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона