letna
CONTINENTAL

275/30R20 97Y SportContact 6 SSR XL FR

Ширина

Профил

30

Дијаметар

R20

Шара

ContiSportContact 6

Runflat

-1

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона

RR

E

WR

A

Noise

73

За производот е веќе побарана понуда!
Шифра: AA022362 Категории: Ознаки: