275/35R19 100V TS860S XL

Шифра: AA016030 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона