Продаденоletna

275/35R21 103W P-ZERO (T1) XL

29,390 ден

Шифра: 501469 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

P-ZERO (T1)

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона