Продаденоzimska

275/35R22 104V WinterContact TS860S XL

26,290 ден

Шифра: AA023923 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R22

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона