Продаденоletna
CONTINENTAL

275/40R18 99Y ContiSportContact 3 SSR *

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

ContiSportContact 3

Runflat

-1

Тежински индекс

99

Бренд

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

C

Noise

73

Шифра: AA017262 Категории: Ознаки: