Продаденоzimska

275/40R19 105H TS 860 S *MO XL FR

21,600 ден

Шифра: 502651 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона