Продаденоzimska

275/40R19 105V GREEN-Max Winter UHP

5,500 ден

Шифра: 501888 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

GREEN-Max Winter UHP

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона