Продаденоletna

275/40R21 107Y PremiumContact 6 SSR * XL

25,830 ден

Шифра: AA019792 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона