275/40R21 107Y PROXES SPORT SUV XL

Шифра: AA019901-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона