275/40R22 108Y P ZERO XL

Шифра: 502147-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

P-Zero

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона