Продаденоzimska

275/45R20 110V PILOT ALPIN 5 SUV XL

25,100 ден

Шифра: AA020732 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона