275/45R20 110V SUV SNOW XL RI

9,860 ден

Шифра: AA020642 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона