zimska
CONTINENTAL

275/45R20 110V TS830 SUV NO XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Шара

WinterContact TS 830 P SUV

Runflat

0

Тежински индекс

110

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

C

Noise

73

Шифра: AA014289 Категории: Ознаки: