275/50R20 109W ContiSportContact 5 SUV M

20,500 ден

Шифра: AA014755 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона