letna
CONTINENTAL

275/50R20 109W ContiSportContact 5 SUV MO

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Шара

ContiSportContact 5 SUV

Runflat

0

Тежински индекс

109

Бренд

Брзински индекс

W

RR

C

WR

A

Noise

72

Шифра: AA014755 Категории: Ознаки: