Продаденоzimska

275/50R20 113V ProWinter XL

10,840 ден

Шифра: AA021490 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

Pro Winter

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона