-10%Продаденоzimska

275/50R20 113V TS850P SUV MO XL FR

20,230 ден 18,207 ден

Шифра: AA020977 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона