275/50R20 113V TS870 P XL FR

Шифра: 501837 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона