275/50R20 113W Proxes Sport SUV XL

Шифра: AA024128-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона