Продаденоzimska
CONTINENTAL

275/55R19 111H WinterContact TS850 P SUV MO

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 850 P SUV

Runflat

0

Тежински индекс

111

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

RR

C

WR

B

Noise

73

Шифра: AA021209 Категории: Ознаки: