Продаденоzimska

275/55R20 117V TS 860 S XL FR

22,270 ден

Шифра: 502656 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона