Продаденоletna

285/35ZR21 105Y SC6 XL FR

23,930 ден

Шифра: AA014962 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона