285/40R19 107W Pilot Alpin PA4 XL

Шифра: AA021532 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона