Продаденоzimska

285/40R22 110V TS850P AO XL FR

28,760 ден

Шифра: 500069 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

WinterContact TS850P

Бренд

Сезона