Продаденоzimska

285/40R22 110W TS860 S XL FR

29,230 ден

Шифра: 502996 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона