letna
CONTINENTAL

285/40ZR22 106Y CSC 5P MO

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Шара

ContiSportContact 5P

Runflat

0

Тежински индекс

106

Бренд

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA010951 Категории: Ознаки: