zimska
DAVANTI

285/45R19 111V Wintoura SUV

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

111

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018242 Категории: Ознаки: