285/45R19 111Y PROXES SPORT SUV XL

Шифра: 503595-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона