285/45R20 112V TS830 P SUV XL

24,250 ден 21,825 ден

Шифра: AA010559 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона