Продаденоletna
CONTINENTAL

285/45R20 112Y CSC5 SUV AO

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Шара

ContiSportContact 5 SUV

Runflat

0

Тежински индекс

112

Бренд

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

B

Noise

71

Шифра: AA009662 Категории: Ознаки: