-10%Продаденоzimska

285/60R18 116H SUV WINTER TA

9,700 ден 8,730 ден

Шифра: AA023286 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона