295/30R22 103Y PROXES SPORT SUV XL

Шифра: AA019905-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R22

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона