letna
CONTINENTAL

295/35R21 103Y CSC5P SUV NO

Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Шара

ContiSportContact 5 SUV

Runflat

0

Тежински индекс

103

Бренд

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

B

Noise

70

Шифра: AA007426 Категории: Ознаки: