305/35R21 109V PILOT ALPIN PA5 SUV N0 XL

Шифра: AA018037 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона