305/40R20 112Y CSC5P NO XL FR

27,090 ден

Шифра: AA019381 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона