Продаденоzimska

315/30R22 107V WinterContact TS860 S XL

30,760 ден

Шифра: AA023924 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R22

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона