Продаденоzimska

315/35R20 110V PILOT ALPIN 4 XL NO

Шифра: AA013834-18 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона