Продаденоzimska

315/35R21 111V WinterContact TS860 S XL

25,990 ден

Шифра: AA024222 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона