Продаденоletna

315/35R21 111Y PROXES SPORT XL

18,270 ден

Шифра: AA022244 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона