Продаденоletna

315/40R21 111Y CSC5 SUV MO

Шифра: AA011032 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона