zimska

315/45R21 116V WinterContact TS860 S FR

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 502536 Категории: Ознаки: