Продаденоletna
CONTINENTAL

T125/80R17 99M sContact

Ширина

Профил

80

Дијаметар

R17

Шара

sContact

Runflat

0

Тежински индекс

99

Брзински индекс

M

Бренд

Сезона

Шифра: AA023243 Категории: Ознаки: