Продаденоletna
CONTINENTAL

T155/70R17 110M sContact

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R17

Шара

sContact

Runflat

0

Тежински индекс

110

Брзински индекс

M

Бренд

Сезона

Шифра: AA022642 Категории: Ознаки: