Двојна добивка со гумите на Michelin

Новата сезона за летни гуми е официјално започната. Од 15.03.2020 престана да важи законската обврска за носење на зимска опрема. Ужувајте во топлите и сончеви денови.

Нашата најголема продажно-сервисна мрежа ви стои на располагање со својата добро одбрана понуда на гуми од реномирани брендови како и бројни сервисни услуги за вашето возило.

Дополнително, во нашата понуда воведовме ексклузивна акција со гумите на MICHELIN каде за купени четири летни или целосезонски гуми добивате ГРАТИС осигурување на гумите +1.500ден. ваучер за гориво кој ќе можете да го искористите на сите бензинските станици на ЛУКОИЛ ширум државата.

Акцијата важи за купени гуми со големина на фели од 17 инчи или пoголеми, се до 15.07.2020, додека вредносните ваучери за гориво ќе можат да се искористат до 31.07.2020.

  Тип на Возило

  Сезона

  Одберете Ширина

  Одберете Профил

  Одберете Дијаметар

  Внесете име

  Внесете презиме

  Внесете телефон

  Внесете email