145/80R13 75T ALL SEASON TA

2,290 ден

Шифра: 504375 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

80

Дијаметар

R13

Шара

All Season

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона