155/65R14 75T BRAVURIS 5

3,400 ден

Шифра: 500916 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона